“CASPIAN`S DANCE BATTLE” для учащихся 9-х классов общеобразовательных школ г. Алматы

21 сәуірде Каспий Университетінің колледжінде Алматы қаласындағы жалпы білім беретін мектептердің 9-сынып оқушыларға арналған «Caspian’s Dance Battle» атты ауқымды іс-шарасы өтті.

Барлық қатысушылар өз би деңгейлерін тамаша көрсетті, бірақ, тек біреуі ғана жеңімпаз атанып, 50 000 теңгенің сертификатына ие болды!

Қатысушылар жүлделер үшін күресіп, іс-шараның қонақтарының қолдауы керемет болды. Көптеген эмоцияларға ие болдық!

Барлықтарыңызға қатысқандарыңызға рахмет! Сондай-ақ бас демеушілеріміз @riksamin_c_vitamin
Және серіктестер @ottoman.company@onay.kz
__________

21 преля в Колледже Каспийского Университета прошло масштабное мероприятие “Caspian’s Dance Battle” для учащихся 9-х классов общеобразовательных школ г. Алматы.

Все участники отлично показали себя, но победителем, конечно, стал один и забрал сертификат на сумму 50 000 тг!

Ребята боролись за призовые места, отдача на самом мероприятии и после-просто невероятна. Огромное количество эмоций и воспоминаний!!

Благодарим всех за участие! А также наших генеральных спонсоров @riksamin_c_vitamin
И парнеров @ottoman.company@onay.kz